Prodej bytu

Téma:

Pokud prodám byt ve vlastnictví 1 rok a příjmy z prodeje bytu použiji na nákup pozemku pro zajištění vlastní bytové potřeby, je tento příjem z prodeje bytu osvobozen? Předpokládám, že pronájem bytu dle § 9 nemá na osvobození vliv.

E. Z.

15. 12. 2020

Odpověď na tuto otázku je dostupná pouze předplatitelům

Registrujte se nyní a získejte 14 denní přístup ZDARMA

  • Přístup k placeným článkům
  • Týdeník Podtrženo, sečteno
  • Časové řezy předpisů
  • Přístup k Otázky a odpovědi
Registrujte se zdarma

Heslo by mělo obsahovat alespoň 6 znaků

Ing. Jan Kašpar