DAŇAŘ & DAŇOVÁ FIRMA ROKU 2020 – nominace zahájeny!

Vydáno: 2 minuty čtení

Letošní, již 11. ročník profesní soutěže DAŇAŘ & DAŇOVÁ FIRMA ROKU, který pořádá společnost Wolters Kluwer ČR, byl zahájen.

O půlnoci z neděle na pondělí 2. listopadu 2020 bylo otevřeno na webových stránkách soutěže www.danar-roku.cz celkem šest kategorií, ve kterých je možné zasílat nominace či hlasy. Nedílnou součástí soutěže je vyhlášení kategorie ETL Největší poradenská firma za rok 2020.

Mediální podporu zajišťují mimo jiné Komora daňových poradců ČR, Komora certifikovaných účetních a Svaz účetních ČR.

Daňař & daňová firma roku 2020

Odborná veřejnost, kterou představují odborníci a specialisté z daňové oblasti, bude rozhodovat svými hlasy o titulech: Daňař roku 2020, Daňová naděje a Daňová osobnost roku 2020. Naproti tomu široká veřejnost bez omezení bude moci zaslat hlas svému nejvstřícnějšímu pracovišti finančního úřadu, nejoblíbenějšímu lektorovi v daních či může nominovat nejžádanějšího zaměstnavatele v daních.

Nebude chybět také vyhlášení žebříčku největších poradenských firem v kategorii pod názvem „ETL Největší poradenská firma roku 2020“, jež podpořila firma ETL Global.

Odborná porota, jejímž úkolem je posoudit zaslané nominace, je pro letošní ročník obohacena o nové osobnosti. Novými členy jsou Matěj Nešleha, daňový poradce a člen Prezidia KDP ČR, Lucie Wadurová, daňová poradkyně a vedoucí Sekce daně z příjmů fyzických osoby KDP ČR, a v neposlední řadě Tatjana Richterová, generální ředitelka Generálního finančního ředitelství.

Nominace a hlasování probíhají prostřednictvím webových stránek www.danar-roku.cz a soutěž bude ukončena 8. ledna 2021. Výsledky soutěže budou zveřejněny o měsíc později, konkrétně 9. února 2021. S ohledem na probíhající nouzový stav v ČR bude forma vyhlášení letošního ročníku zřejmě odlišná od předešlých ročníků, vše bude včas upřesněno na webových stránkách soutěže.

Harmonogram soutěže:

  • zahájení 2. listopadu 2020,
  • ukončení hlasování 8. ledna 2021 (nominace do 23. listopadu 2020),
  • vyhlášení výsledků 9. února 2021.

Více informací naleznete na webové stránce www.danar-roku.cz.


Daňař & daňová firma roku je ochrannou známkou společnosti Wolters Kluwer ČR, a. s.
Kontaktní osoba: Andrea Doušová
E-mail: Andrea.Dousova@wolterskluwer.com
Mobil: +420 731 516 376

Další aktuality