TI k veletrhu A+A 2019 Düsseldorf

Vydáno: 3 minuty čtení

Od 5. do 8. listopadu 2019 se v Düsseldorfu bude vše točit kolem témat: osobní ochrana, provozní bezpečnost a bezpečnost a ochrana zdraví při práci. Více jak 67 tisíc odborných návštěvníků z přibližně 130 zemí se přijede podívat na düsseldorfské výstaviště na letošní veletrh A+A, mezinárodní odborný veletrh s kongresem zaměřený na bezpečnost a ochranu zdraví při práci a pracovní lékařství.

Již dnes víme, že veletrh A+A 2019 nabídne jako přední a největší veletrh svého oboru kompletní přehled nejnovějších trendů a produktů v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, hygieny práce a bezpečnostního managementu ve firmách. Veletrhu se zúčastní okolo 1.900 vystavovatelů z více jak 60 zemí, mezi nimi mnoho předních firem na trhu. Tento odborný veletrh zve na nejrůznější fóra, tematické diskuse a zvláštní prezentace jako například na téma „Bezpečná záchrana“ Německé záchranné společnosti a Technické pomocné společnosti nebo „Požární ochrana a management v nouzových situacích“ s Německým svazem podnikových hasičů, jakož i na trendová fóra „Workplace Design & Health“ a „Safety & Security“ pro vedení intenzivního dialogu s odborníky a nabídkou živých ukázek. Mimo to se na veletrhu představí napříč všemi pavilony poslední novinky (Highlight Route) ve formě inovativních řešení vystavovatelů k nosným tématům: chytré ochranné oděvy a pomůcky, digitalizace práce a digitální aplikace a řešení. Novinkou roku 2019 je filmový a mediální festival veletrhu A+A pod heslem „pojď do toho s námi“. Prostřednictvím vizuálních médií zde bude posílena prevence a podpora zdraví ve firmách. Ve spolupráci se zdravotními pojišťovnami a profesními sdruženími jako např. BGETEM (Profesní sdružení energie, textil, elektro, média) bude vyhlášena cena pro obzvláště atraktivně zprostředkovanou informaci o ochranných pomůckách a řešeních.

V rámci doprovodného programu veletrhu se uskuteční 36. kongres veletrhu A+A jako hlavní společná akce BOZP v Německu. Setkají se zde zástupci průmyslu, řemesel a obchodu, správy, politiky a vědy k odborné diskuzi o nových konceptech a výzvách tohoto oboru.  

Pro všechny odborníky z oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a bezpečnostního managementu ve firmách, pro odpovědný personál a provozní zaměstnance, specializované obchodníky, nákupčí průmyslových firem, závodní lékaře, hasiče, pracovníky technických sítí a policii, pracovníky různých profesních sdružení a zdravotních pojišťoven, jakož i majitele malých a středních firem je veletrh A+A nejdůležitější akcí letošního podzimu. Koná se jednou za dva roky a přispívá, vedle prezentace inovací produktů, díky svému obsáhlému live-programu k odbornému vzdělávání a posílení bezpečnosti a ochrany zdraví při práci ve firmách.  

Další informace online: http://www.AplusA.de

Veletrh A+A 2019 se koná v termínu 5. - 8. listopadu denně od 9.00 do 18.00 hodin.